ÇIN HARZONE SANAYİ A.Ş., LTD

MÜŞTERİLERİN SÜRDÜRÜLMESİ VE BAŞARI İLE SAĞLANMASI. ÇİN'DE ACİL DURUM EKİPMANI'NIN İLK MARKASI KURULMASI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMetal Zincir bağlantı Eskrim

Kurulum kolaylığı Zincir Bağlantı Eskrim Metal Zincir bağlantı Eskrim Güneş ışığını gizlemeyin

Kurulum kolaylığı Zincir Bağlantı Eskrim Metal Zincir bağlantı Eskrim Güneş ışığını gizlemeyin

Ease of installation Chain Link Fencing Metal Chain link Fencing Do not obscure sunlight

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HARZONE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Ambalaj bilgileri: Detaylı sırasına göre
Teslim süresi: Anlaşma
Ödeme koşulları: Detaylı sırasına göre
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

Kurulum kolaylığı Zincir Bağlantı Eskrim Metal Zincir bağlantı Eskrim Güneş ışığını gizlemeyin

Zincir bağlantı çitin popülaritesi nispeten düşük maliyet ve kurulum kolaylığı nedeniyle. Diğer bir avantaj ise, açık örgü sayesinde, zincir-linkli çitler saydamdır ve çitin her iki tarafından güneş ışığını gizlemez. Yarı-opak bir çit arzu edilirse, bu, çıtaların ağın içine sokulmasıyla elde edilebilir.

Bir zincir bağlantı çiti, galvanizli çelik telden bir dizi birbirine kenetlenmiş kareyi oluşturan bir ağ veya ağ tipi konfigürasyona "dokunmuş" bir çittir. Bu dokuma ağ, çitin "kumaşı" olarak anılır. Genellikle okul bahçelerini, otoparkları, sınai mülkleri, tenis kortlarını, beyzbol sahalarını ve hatta yerleşim alanlarını kapatmak için kullanılan yere gömülü çelik direklere sabitlenmiştir. Ayrıca köpek koşumları, köpek kulübeleri ve hayvan kalemleri oluşturmak için kullanılabilir ve düzenli olarak inşaat alanlarını korumak için geçici bir çit olarak kullanılır.
Bir zincir bağlantı çiti teli çeşitli ölçülerde veya kalınlıklarda olabilir. Gösterge sayısı ne kadar düşük olursa, tel ne kadar kalın ve çit ne kadar pahalı olur. Tipik boyutları 11 gauge (ince), 10 gauge (daha kalın) ve 9 gauge (daha kalın).
Zincir bağlantı çitinin bir başka özelliği, ağın çapıdır. Bu, her iki yönde alınan "kareler" in birinin diyagonal iç ölçümüdür. En yaygın örgü boyutu normalde 9 ila 11 gauge tel için kullanılan 2 inç (5 cm), ancak daha kalın teller için biraz daha büyük ağlar kullanılır.
Çıplak galvanizli çeliklerin yanı sıra, zincir bağlantı çitleri de bir kauçuk kılıfı andıran bir PVC vinil kaplama ile birlikte gelebilir. Bu kaplama termal olarak kaynaşmış ve yapıştırılmış, birçok renkte gelen ve çitin pastan korunmasını sağlayan kalıcı, pürüzsüz bir yüzey sağlar. Vinil kaplı çit malzemesi normal olarak standart zincir bağlantı çitlerinden 2 - 3 kat daha pahalıdır.

İletişim bilgileri
CHINA HARZONE INDUSTRY CORP.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)